FANDOM


Horde Silvermūna
[[SilvermoonCity1|250px]]

Tips

Galvaspilsēta

Rases

Asins elfi

Valdība

Hereditāra monarhija (Tronis brīvs)

Valdnieks

Lortemārs Terons (pašlaik)
Kaeltass Sunstraiders (bijušais)

Piederība

Orda

Atrašanās vieta

Eversongas mežs

Silvermūna ir Asins elfu galvaspilsēta. Tā atrodas Eversongas meža ziemeļdaļā Kveltalasa karaļvalsts teritorijā, Austrumu Karaļvalstu vistālākajā ziemeļu daļā. Elpu aizraujošā galvaspilsēta var sacensties ar Rūķu galvaspilsētu Aironfordžu kā pasaules vecākā vēl joprojām eksistējošā galvaspilsēta. Nesen pilsēta tika atjaunota pēc ļaunā prinča Arta nodarījumiem. Pilsēta uztur lielāko daļu Asins elfu.

Silvermūna mūsdienās ir tikai austrumu daļa no oriģinālās pilsētas; rietumdaļu Trešā kara laikā izpostīja Posts. Falkonvinga laukums ir vienīgā asins elfu kontrolētā teritorija rietumdaļā. Nāves ceļš (ceļš, ko Artass un viņa nemirusī armija ieņēma, lai atdzīvinātu Keltuzādu un stiepjas cauri visam Eversongas mežam) atdala atjaunoto Silvermūnas daļu no sagruvušās. Interesanti ir tas, ka rietumdaļā nav neviena nemirušā, toties tur ir daudz Nelaimīgo. Lai nu kā Silvermūna ir lielāka, par pārējām Ordas pilsētām.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.